Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców!!

W dniu 21.03.2023 młodzi adepci piłki ręcznej rywalizowali w Wiosennym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców  o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej. Wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie, nie brakowało pięknych bramek oraz skutecznych interwencji bramkarzy. Cieszy duża frekwencja uczniów klas V i młodszych oraz systematyczne uczestnictwo w turniejach. Zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej Nr 12 w Głogowie po fascynującym finale, w którym 1 bramką pokonali gospodarza S.P. Jerzmanowa. Na koniec wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Gratulację dla wszystkich uczestników!

Podziękowania za wsparcie dla Dyrektora Szkoły w Jerzmanowej Pani Marioli Tuz za ufundowanie medali i statuetek dla najlepszych zawodników oraz dla sędziów turnieju Wojciecha Królaka i Kornela Szymańskiego.

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Głogowie 
2. Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej 
3. Szkoła Podstawowa ASLAN 
4. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Głogowie 
5. Szkoła Podstawowa w Jaczowie
6. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach
7. Szkoła Podstawowa nr 10 w Głogowie.

Filip Kowalski z SP Jerzmanowa został najlepszym Bramkarzem turnieju. Natomiast najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Marcel Piekarski. 

 Skład Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej:
Filip Kowalski, Filip Marcinkowski, Hubert Paryż, Piekarski Marcel, Franciszek Sawka, Jan Szablicz, Mikołaj Szczypiorowski, Fabian Malinowski, Armin Łazarz, Aleksander Gorzelańczyk, Szymon Nawrot, Jakub Piórkowski.

Trener Wiktor Sawka