czwartek - 9 grudnia 2021
Najbliższe wolne dni
czwartek - 9 grudnia 2021
Najbliższe wolne dni

Wycieczka do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu

Informujemy, że dnia 16 stycznia 2019 r. miał miejsce wyjazd do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Uczniowie klas V-VIII w liczbie 76 oraz opiekunowie wzięli udział w koncercie zorganizowanym z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz w 100 rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki. Koncert zatytułowano „Stanisław Moniuszko – kompozytor narodowy”.

Młodzież z niezwykłym zaangażowaniem obejrzała i wysłuchała koncertu. Został on w całości sfinansowany ze środków Gminy Jerzmanowa, dzięki wparciu Pana Wójta Lesława Golby.

To muzyczne widowisko spotkało się z zainteresowaniem uczniów, co w przyszłości zaowocuje kolejnymi wyjazdami do NFM lub opery.

Organizator – Beata Janowska