poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni
poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni

Wycieczka klasy 8 do Głogowskiego Centrum Edukacji Zawodowej w Głogowie

14 marca uczniowie klasy 8 Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej wraz z kolegami z klasy 8 ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie odwiedzili Głogowskie Centrum Edukacji Zawodowej w Głogowie. Wycieczkę zorganizowała szkolna doradczyni zawodowe, pani Barbara Tuczyńska. Uczniowie mogli w praktyce zapoznać się z ofertą zajęć praktycznych oferowanych przez GCEZ w Głogowie. Oczywiście największe wrażenie zrobił zakład mechaniki pojazdowej oraz sala remontowana przez uczniów w czasie warsztatów. Dziękujemy panu dyrektorowi, Adamowi Boguszowi, za umożliwienie przeprowadzenia zajęć, a panu wicedyrektorowi za cierpliwe oprowadzenie po salach i odpowiadanie na wszystkie nurtujące nas pytania. Mamy nadzieję, że ten wyjazd pomoże uczniom klas 8 dokonać wyboru szkoły ponadpodstawowej, a  w gościnne progi GCEZ w Głogowie zawitamy już z za rok z kolejnymi klasami ósmymi.