WYSTAWA LEGO WE WROCŁAWIU

Nasza szkoła bierze udział w realizacji programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. W związku z tym w dniu 19.09.2022r. klasy I-III wraz z wychowawcami wybrał się do Wrocławia na interaktywną wystawę lego. Uczniowie mieli okazję zobaczyć setki premierowych modeli zbudowanych z klocków lego, a także interaktywne eksponaty i niezwykle popularne budowle stworzone z klocków. Po obejrzeniu wystawy przeszliśmy na salę w której dzieci mogły tworzyć według własnego pomysłu i wykazać się inwencją twórczą. Mogliśmy również podziwiać 3D-TRICK GALLERY czyli największą kolekcję obrazów 3D w Polsce. Interaktywne obrazy były unikalne i wyjątkowe. Dzięki nim staliśmy się częścią sztuki 3D. Dzieci wróciły zadowolone, jesteśmy ciekawi czy udział w wystawie będzie inspiracją do tworzenia wspaniałych i niepowtarzalnych budowli przez naszych uczniów. Organizatorami wycieczki byli wychowawcy klas I-III.