XXIII EDYCJA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ POD PATRONATEM PZPN

W dniu 25.04.2023r. na stadionie w Ruszowicach odbyła się XXIII edycja turnieju piłki nożnej pod patronatem PZPN „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W eliminacjach powiatu Głogowskiego w kategorii U 12 wzięło udział 6 drużyn: Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Głogowa, Szkoła Podstawowa z Brzegu Głogowskiego, 2 zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Głogowie, Akademia Techniki Piłkarskiej „Kopalniak” oraz  Szkoła Podstawowa z Jerzmanowej.
Remisując z drużyną ATP Kopalniak i przegrywając niestety z drużyną SMS Chrobry Głogów ostatecznie zajęliśmy II miejsce w turnieju. Wielkie gratulacje dla młodych zawodników za wolę walki, zaangażowanie i spore umiejętności piłkarskie⚽⚽⚽.
Reprezentacja naszej szkoły:
⚽Szymon Nawrot – bramkarz
⚽ Mikołaj Szczypiorowski
⚽ Aleksander Gorzelańczyk
⚽ Armin Łazarz
⚽ Franciszek Sawka
⚽ Dawid Karawacki
⚽ Marcel Piekarski
⚽ Jan Szablicz
⚽ Filip Marcinkowski
⚽ Hubert Paryż
Opiekun drużyny:
⚽ Wiktor Sawka ⚽