Zakończenie akcji Pomoc Ukrainie

Szanowni Rodzice , Drodzy Uczniowie

W dniach od 1 do 8.03.2022r.  w naszej szkole Szkolny Wolontariat „ Podaj Pomocną Dłoń „ zbierał środki finansowe na pomoc Ukrainie. Nawiązaliśmy w tym celu współpracę ze Stowarzyszeniem            „ Otwarte Drzwi”  z Głogowa.

W dniu wczorajszym w siedzibie Stowarzyszenia komisja przeliczyła zebrane w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej środki . Zebraliśmy 3.437,32 zł . Dziękujemy wszystkim darczyńcom .

Jednocześnie przypominamy, że w szkole cały miesiąc marzec zbieramy karmę i artykuły dla zwierząt ze schroniska we Wróblinie Głogowskim oraz plastikowe nakrętki – przez cały rok szkolny.

Opiekun wolontariatu