Zakończenie akcji zbiórki środków na leczenie Marii Drożdżyńskiej

Od 21.09.2021 do 15.10.2021 w naszej szkole Szkolny Wolontariat „ Podaj Pomocną Dłoń” zorganizował akcję zbiórki środków na leczenie chorej na SMA dziewczynki. Terapia genowa okazała się najdroższym lekiem na świecie . Do zebrania była ogromna kwota. Zbiórka nadal trwa. W naszej szkole zebraliśmy na Marysię w sumie 2835,47 zł . Dziękujemy wszystkim darczyńcom za pomoc.

Aktualnie od 2.11.2021 do końca grudnia 2021 prowadzona jest kolejna akcja szkolnego wolontariatu – „ Góra Grosza” . W naszej szkole prowadzona od 20 lat. Zebrane środki są przekazywane na rzecz dzieci , które nie wychowują się w swoich rodzinach. Zachęcam do włączenia się w kolejną akcję .

                                                                                                       Opiekun wolontariatu – Edyta Warowna