“Zapamiętani” w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej

24 marca uczniowie klas 7a, 7b oraz 8c mieli szansę uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez zespół “Zapamiętani” z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie. Prowadzący – uczniowie II klasy LO realizują projekt społeczny w ramach olimpiady “Zwolnieni z Teorii”. Celem projektu, realizowanego pod patronatem prezydenta miasta Głogowa, Rafaela Rokaszewicza oraz wójta gminy Jerzmanowa, Lesława Golby, jest podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności młodzieży w zakresie efektywnych metod uczenia się.

Michał i Weronika z wielkim zaangażowaniem oraz pasją przeprowadzili zajęcia z uczniami naszej szkoły. Wszystkim podobał się rzeczowy  sposób przedstawienia informacji przez młodych prowadzących. 

Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie i życzymy wielu sukcesów w karierze zawodowej całemu zespołowi “Zapamiętanych”.