Zawodowe Drogowskazy 2024

6 lutego odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w Powiatowym Konkursie Doradztwa Zawodowego “Zawodowe Drogowskazy” organizowanego przez panią Joannę Gajdzińską, doradczynię zawodową w ZSSiB w Głogowie. Była to już siódma edycja tego konkursu. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jerzmanowej co roku zgłasza prace konkursowe i zazwyczaj uczniowie osiągają wysokie lokaty. Tak było również i w tym roku. Dominik Piątek, uczeń klasy 7 zajął trzecie miejsce.Szkolnym koordynatorem konkursu jest pani Barbara Tuczyńska, doradca zawodowy. 

 Konkurs pod Honorowym Patronatem Starosty Głogowskiego i Prezydenta Miasta Głogowa cieszy się ogromnym prestiżem wśród szkół podstawowych naszego powiatu. Cieszymy się, że możemy być częścią tego ważnego projektu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom kreatywnych i ogromnie ciekawych prac.