ZIELONA SZKOŁA 2023 – DZIEŃ 5

Niedziela, czyli 5 dzień naszego spędziliśmy głównie na plaży grając w piłkę nożną, siatkową, badmintona i ringo. Były też zabawy w piasku, każdy znalazł coś dla siebie. Korzystaliśmy również z promieni słonecznych uzupełniając w ten sposób witaminę D oraz wdychaliśmy jod bawiąc się na plaży. Nie zabrakło wizyty w lodziarni. Po kolacji podzieliliśmy się na grupy tematyczne i tak:

  • grupa 1 z panią Dominiką Szumińską i panią Agnieszką Kogut brała udział w zabawach tanecznych
  • grupa 2 z panią Anną Ścigałą w klubie czytelnika czytała książki i pisała opowiadania
  • grupa 2  z panią Barbarą Francug  i panem Rafałem Szostakiem grała w siatkówkę plażową na boisku znajdującym się na ośrodku
  • grupa 1 z panem Wiktorem Sawką grała w piłkę nożną na boisku, które również znajduje na ośrodku