poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni
poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni

ZIELONA SZKOŁA 2023 – DZIEŃ 8

W środę z dobrymi humorami rozpoczęliśmy 8 dzień naszego pobytu. Zaraz po śniadaniu wszystkie klasy wyruszyły na wycieczkę do Fokarium „Sea Park” w Sarbsku, gdzie na naszych uczniów czekało mnóstwo atrakcji. Jest to największe fokarium w Polsce. Na miejscu obejrzeliśmy dwa pokazy fok: 1. foki szare i foki pospolite oraz 2. uchatki kalifornijskie. W przerwie między pokazami  dzieci mogły korzystać z wielu innych atrakcji znajdujących się na terenie fokarium: muzeum marynistyczne, kino 5D o tym jak wyglądały zwierzęta w morzach i oceanach milion lat temu, park zręcznościowo linowy, statek piracki i inne place zabaw. Po obiedzie wyruszyliśmy na długi spacer ulicami Łeby, a wieczorem czekało na nas ognisko i pieczenie kiełbasek.