Projekt „Szkoła Międzypokoleniowa” miał na celu łączenie pokoleń poprzez wspólną naukę i przełamywanie barier technologicznych. Podczas wyjątkowych warsztatów uczniowie klasy 7 wspólnie z seniorami z Klubu Seniora w Jerzmanowej odkrywali tajniki nowoczesnego świata – uczyli się obsługi aplikacji mObywatel, Internetowego Konta Pacjenta (IKP) oraz poznawali możliwości sztucznej inteligencji.
Wspaniałym zwieńczeniem tej współpracy i niesamowitej energii, jaka połączyła starszych i młodszych, jest wyjątkowy teledysk nagrany przez naszą młodzież.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, a Was zapraszamy do oglądania efektów tej międzypokoleniowej przygody!
