Dzisiejszy dzień przyniósł wiele emocji i radości uczniom klas czwartych naszej szkoły. Odbyło się bowiem uroczyste wręczenie kart rowerowych!
Dokumenty te trafiły do rąk uczniów, którzy wcześniej z powodzeniem zdali egzaminy teoretyczne oraz praktyczne w Miasteczku Ruchu Drogowego w Głogowie. To oficjalnie ich pierwsze w życiu „prawo jazdy”, dzięki któremu stali się pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego.
Miłą niespodzianką dla wszystkich dzieci był fakt, że wraz ze swoją pierwszą kartą rowerową otrzymały one wyjątkowy upominek. Gmina Jerzmanowa ufundowała dla każdego ucznia kask rowerowy! Dzięki temu nasi czwartoklasiści wyjadą na drogi nie tylko ze znajomością przepisów, ale przede wszystkim – maksymalnie bezpieczni i doskonale wyposażeni.
Drodzy Uczniowie! Serdecznie gratulujemy Wam zdanego egzaminu. Pamiętajcie o noszeniu kasków podczas każdej wyprawy! Życzymy Wam samych bezpiecznych, pięknych tras i szerokiej drogi!
