Po apelu – Spotkania w klasach z wychowawcami i rozdanie świadectw
WAŻNY KOMUNIKAT – ZADBAJ O SIEBIE!
Uwaga, prognozowane są wysokie temperatury! Prosimy wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli o zabranie ze sobą butelek z wodą i pamiętanie o regularnym nawadnianiu. Ubierzcie się elegancko, ale adekwatnie do pogody!