Szkolny wolontariat „ Podaj Pomocną Dłoń” w bieżącym roku szkolnym przeprowadził akcję zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska we Wróblinie Głogowskim. Akcja trwała przez cały miesiąc marzec i cieszyła się dużą popularnością wśród uczniów i ich rodziców .
Zebraną karmę 24.06.2026 r. odwieziono dla zwierząt.
W załączeniu:
– protokół zbiórki
– certyfikat
– podziękowanie ze schroniska
Akcję przeprowadziła Edyta Warowna – pedagog szkolny, opiekun wolontariatu.
