Akcja szkolnego wolontariatu na rzecz zwierząt ze schroniska zakończona!

Szkolny wolontariat „ Podaj Pomocną Dłoń” w bieżącym roku szkolnym przeprowadził akcję zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska we Wróblinie Głogowskim. Akcja trwała przez cały miesiąc marzec i cieszyła się dużą popularnością wśród uczniów i ich rodziców .

Zebraną karmę 24.06.2026 r. odwieziono dla zwierząt.

W załączeniu:

– protokół zbiórki

– certyfikat

– podziękowanie ze schroniska

Akcję przeprowadziła Edyta Warowna – pedagog szkolny, opiekun wolontariatu.