Zgodnie z naszą piękną szkolną tradycją, odbył się dziś uroczysty apel podsumowujący całoroczny trud i zaangażowanie naszych uczniów. Był to moment pełen wzruszeń, dumy i radości, w którym uhonorowaliśmy tych, którzy przez ostatnie dziesięć miesięcy pracowali na najwyższych obrotach. Podczas uroczystości wyróżniono uczniów, którzy zapracowali na świadectwa z wyróżnieniem (tzw. czerwonym paskiem). Aby znaleźć się...Czytaj więcej
Najnowsze komentarze