Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący rok szkolny 2025/2026. Był to moment pełen głębokich wzruszeń, refleksji oraz radosnego wyczekiwania na nadchodzące wakacje. Głównym punktem uroczystości było pożegnanie absolwentów klas 8, którzy oficjalnie opuścili mury naszej placówki, by udać się w dalszą edukacyjną podróż. Nie zabrakło łez wzruszenia, podziękowań dla dyrekcji i grona...Czytaj więcej
Najnowsze komentarze