poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni
poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni

Odwiedziny przedszkolaków w szkole!

Dnia 21 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Gościliśmy dzieci sześcioletnie oraz ich rodziców. Pani dyrektor Mariola Tuz przywitała przyszłych pierwszoklasistów, a następnie uczniowie klas trzecich oprowadzili gości po szkole. Wychowawcy klas trzecich wraz z przedstawicielami trzecioklasistów, przygotowali podchody, w trakcie których przedszkolaki rozwiązywali zagadki i zwiedzali szkołę. Dzieci udały się do biblioteki szkolnej, gdzie odbył się quiz znajomości bajek i baśni, a w sali gimnastycznej/korekcyjnej, wykazały się sprawnością. Były również w sali, gdzie starsi uczniowie maja zajęcia muzyczne. Pani Beata, nasza wspaniała nauczycielka muzyki w artystyczny sposób zaangażowała dzieci do gry na dzwonkach. Dzieci również poznały salę,  w których rozpoczną naukę we wrześniu. Ostatnim zadaniem, jakie dzieci miały wykonać były warsztaty plastyczne, gdzie m.in. pod okiem przyszłych wychowawców oraz  Pani Ewy, nauczyciela j. angielskiego i opiekuna koła warsztatów plastycznych, mogli wykonać m.in. kurczaka wielkanocnego. Dzieci mogły wykazać się kreatywnością i umiejętnościami plastycznymi. Przyszli uczniowie byli bardzo zaciekawieni i z dużym zaangażowaniem wykonywali różnorodne zadania. Na koniec przy foto budce, mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie. Niespodzianką dla dzieci był popcorn.  Mamy nadzieję, że wszystkim gościom podobało się w naszej szkole. 

Dziękujemy za pomoc, podczas przygotowań, paniom ze świetlicy. Podziękowania również dla Pani Ewy i Pani Beaty, jak również  dla Pani Magdaleny Szlachty za przywiezienie maszyny i przygotowanie przekąski. Do zobaczenia we wrześniu!