Wyniki konkursu z języka angielskiego

Pod koniec maja w naszej szkole odbył się konkurs szkolny z języka angielskiego „I Say Australia” dla klas 5 – 6. Zadaniem konkursowym było przygotowanie prezentacji na temat Australii wykorzystując różne narzędzia do tworzenia prezentacji. Pierwsze miejsce ex aequo zajęli Hubert Kaczorek z klasy 5c i Emilia Kozłowska z klasy 5b. Drugie miejsce zajęła uczennica klasy 6a, Alicja Klemka, a trzecie uczeń klasy 5 c Piotr Zygmunt. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i chęci poszerzania własnych horyzontów oraz samodyscypliny i motywacji do samodzielnej pracy po szkole. O sposobie odbioru nagród i dyplomów będziemy Was informować przez dziennik elektroniczny! Mamy również nadzieję, że już niedługo świat znów stanie dla Was otworem, a swoją wiedzę i umiejętności, które prezentujecie przy okazji różnego rodzaju konkursów, występów i innych ciekawych inicjatyw, będziecie mogli wykorzystywać w pełni, podróżując w różne ciekawe miejsca.

Zespół nauczycieli j. angielskiego A. Greczyńska – Witkowicz, E. Kaczor, A. Paryż, N. Pracz

foto: Dirk Heuser Pixabay.com