czwartek - 9 grudnia 2021
Najbliższe wolne dni
czwartek - 9 grudnia 2021
Najbliższe wolne dni

ZMIANA HARMONOGRAMU AUTOBUSU SZKOLNEGO

Informuję, że od poniedziałku 07 września 2020r. zmienia się rozkłąd jazdy autobusu szkolnego.

Autobus będzie jeździł wg zamieszczonego poniżej harmonogramu, jednocześnie informuję, że na mocy przepisów dotyczących organizacji transportu publicznego wszczyscy uczniowie zobowiązani są do zakrywania ust i nosa podczas przejazdu autobusem szkolnym.

PORANNY ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO:

Zofiówka – 7:10

Kurów Mały – 7:25

Smardzów – 7:35

Jaczów szkoła – 7:38

Modła I – 6:50

Modła II – 6:51

Modła III – 6:53

Bądzów I – 7:15

Bądzów II – 7:16

Golowice – 7:19

Bądzów III – 7:22

Jaczów piekarnia – 7:35

Kurowice – 6:50

Gaiki I – 7:15

Gaiki II – 7:18

Gaiki III – 7:20

Gaiki szkoła – 7:22

Potoczek – 7:25

Łagoszów Mały – 7:40

Maniów – 7:42