DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Zapraszamy do obejrzenia życzeń  z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej on Biteable.

14 października to tradycyjnie święto wszystkich pracowników szkoły. W tym dniu uczniowie zazwyczaj przynoszą symbolicznego kwiatka, aby podziękować swoim nauczycielom za trud wkładany w ich edukację. W tym roku wychowawcy apelowali do uczniów, aby zamiast kwiatka, wrzucili groszówki do puszki, z której cała uzbierana kwota zostanie przeznaczona dla chorej Marysi. Akcję wolontariatu organizowała pani pedagog, Edyta Warowna. Nauczyciele oraz pracownicy szkoły zostali docenieni nie tylko przez uczniów, ale również przez dyrektora szkoły, panią Mariolę Tuz oraz wójta Gminy Jerzmanowa, pana Lesława Golbę. Pani Dominika Szumińska oraz pan Wiktor Sawka otrzymali Nagrodę Wójta Gminy Jerzmanowa za wzorowe wypełnianie obowiązków nauczyciela. Radosny jubileusz obchodziła pani Ewelina Pierzak – dwudziestopięciolecie pracy. Gratulujemy! Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy. 

„Nauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ”

Henry Brooks Adams

Zapraszamy również do obejrzenia audycji z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą przygotowali uczniowie pod opieką Pani Natali Pracz i Pani Beaty Janowskiej