Konkursy czytelnicze w szkolnej bibliotece

Uczniowie naszej szkoły są zapalonymi czytelnikami, o czym  świadczy ich udział w licznych wydarzeniach i konkursach czytelniczych. Jeszcze przed feriami uczniowie klas III. zmagali się z „Kotem w butach” natomiast klasy VI. wykazywali się znajomością lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”. eliminacje szkolne wyłoniły reprezentacje szkoły, które staną w szranki z innym szkołami z powiatu głogowskiego. Klasy młodsze reprezentować będą: Marcel Michalik, Roksana Malecka, Matylda Nyk, natomiast klasy starsze: Aleksandra Pyziak, Franciszek Gołębiowski oraz Maksymilian Dudziec. Serdecznie gratulujemy gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych szczeblach konkursów. Szkolnym koordynatorem projektów jest Barbara Tuczyńska.