MISTRZ SUDOKU SZKOŁY WYŁONIONY!

5 czerwca ogłoszono wyniki szkolnego konkursu „Zostań Mistrzem Sudoku”, który odbył się w piątek 24 maja. Sudoku to japońska łamigłówka rozwijająca logiczne myślenie, spostrzegawczość, której celem jest wypełnienie diagramu 9 × 9 w taki sposób, aby w każdym wierszu, w każdej kolumnie i w każdym z dziewięciu pogrubionych kwadratów 3 × 3 (zwanych „blokami” lub „podkwadratami”) znalazło się po jednej cyfrze od 1 do 9. Uczniowie zmagali się z zadaniami o różnym stopniu trudności i już zapowiedzieli udział w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.  

I miejsce i tytuł Mistrza Sudoku naszej szkoły otrzymał

Krzysztof Rabenda kl.  8a

II miejsce i tytuł Wicemistrza Sudoku otrzymała

Paulina Serwaczak kl. 7b

III miejsce otrzymali

Patrycja Kowalewska kl. 5a

Mikołaj Kasprzak kl. 8a

Gratulujemy zwycięzcom!

Pozostałym uczestnikom konkursu życzymy powodzenia w kolejnych edycjach „Zostań Mistrzem Sudoku”.