Zajmujemy 3 miejsce w VIII edycji Małej Ligi Piłki Ręcznej Handballand

Dnia 05.06.2024 r. w SP 10 rozegrano turniej piłki ręcznej chłopców w ramach Małej Ligi Piłki Ręcznej Handballand. Nasza reprezentacja zajęła III miejsce. Musieliśmy sobie radzić bez Franka Sawki, który w pierwszym meczu uległ kontuzji i w najważniejszych meczach turnieju nie pojawił się na parkiecie.
Chłopcy dzielnie walczyli nie tylko w dzisiejszych rozgrywkach, ale w całej VIII edycji Małej Ligi Piłki Ręcznej Handballand. Co dało nam III miejsce na 7 zespołów biorących udział w rozgrywkach ligi.

Gratulacje dla drużyny i trenera!

Specjalnym gościem na turnieju był Marcel Jastrzębski — bramkarz Reprezentacji Polski i Mistrza Polski Wisły Płock.

Wyróżniono: Grzegorza Dybę.

Skład drużyny:
▪ Kacper Uciechowski
▪ Franciszek Sawka
▪ Franciszek Szablicz
▪ Szymon Nawrot
▪ Jakub Piórkowski
▪ Mateusz Szpatowicz
▪ Kacper Knihnicki
▪ Łukasz Siemańczyk
▪ Grzegorz Dyba
▪ Jakub Zając
▪ Julian Domański
▪ Borys Buczek

Trener Wiktor Sawka