Nagrody!

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej stale udowadniają, że mają rozliczne talenty. 20 marca pani dyrektor szkoły, Mariola Tuz, wraz z bibliotekarzem, Barbarą Tuczyńską, wręczyła nagrody i dyplomy uczniom za udział w dwóch konkursach. 

Wielkim powodzeniem cieszył się niezwykle trudny projekt “Wielka Liga Czytelników”. Aby wziąć udział w finale szkolnym, należało zaliczyć pięć testów z wybranych lektur. Osoby, które to wykonały mogły przystąpić do testu  finałowego. Zadanie konkursowe okazało się bardzo trudne. Mimo ogromu pracy, nie udało nam się przejść do kolejnego etapu. Jednak, nie poddajemy się, kolejna edycja tego konkursu już za rok:)

Kolejnym konkursem, który na stałe wpisuje się w kalendarz imprez szkolny był Powiatowy Konkurs Fotograficzny “Żywe obrazy” organizowany przez Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie oraz SP nr 12 w Głogowie. W tym wydarzeniu nasi uczniowie chętnie biorą udział .W tym roku Emilia Zgiep z klasy 3 otrzymała wyróżnienie za swoją pracę. 

Gratulujemy wszystkim uczestników i zachęcamy pozostałych uczniów do podzielenia się swoimi talentami.