Targi edukacyjne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej

W dniach 28-29 marca w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej miały miejsce targi edukacyjne. Uczniowie klas ósmych uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami wszystkich szkół ponadpodstawowych z Głogowa zorganizowanych przez doradcę zawodowego, panią Barbarę Tuczyńską. Bardzo serdecznie dziękujemy dyrektorom szkół, nauczycielom oraz uczniom, którzy przyjechali do naszej szkoły i w ciekawy sposób przybliżyli nam ofertę swoich placówek. Możliwość spotkania, porozmawiania  oraz zadania pytań z pewnością pomogła naszym przyszłym absolwentom podjąć decyzje w sprawie wyboru dalszej drogi edukacyjnej. Dwa intensywne dni przyniosły bogactwo wiedzy. Teraz już tylko egzaminy i wybór szkoły. Życzymy naszym uczniom trafnych decyzji oraz satysfakcji z osiągnięć szkolnych – obecnych oraz przyszłych.