poniedziałek - 8 sierpnia 2022
poniedziałek - 8 sierpnia 2022

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PATORAŁEK

W bieżącym roku szkolnym nie odbył się planowany rokrocznie konkurs piosenki patriotycznej, podczas którego wybieraliśmy reprezentantów do występów na okoliczność gminnych obchodów Święta Odzyskania Niepodległości. Eliminacje zostały przeprowadzone zdalnie przez komisję Gminnego Ośrodka Kultury  w Jerzmanowej.

Ponieważ utalentowani muzycznie uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie bezpośrednio uczestniczą  w szkolnych konkursach piosenki postanowiłam w tym roku zorganizować Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Odbył się on dnia 16 grudnia 2021 r.

W konkursie udział wzięło 34 uczniów z klas 1-8, których komisja oceniała w 4 kategoriach: klasy I-III soliści, klasy  I-III zespoły, klasy IV-VIII soliści, klasy IV-VIII zespoły.

Komisja pod przewodnictwem Pani Dyrektor Marioli Tuz wraz z członkami Panią Grażyną Wyrwas, Panią Magdaleną Matylek, Panią Natalią Pracz oraz Panią Beatą Janowską podjęła następujący werdykt:

KLASY I-III SOLIŚCI:

I MIEJSCE – ALEKSANDER WOROBIEW

II MIEJSCE – PATRYCJA KOWALEWSKA

III MIEJSCE – JAKUB SUMERA

KLASY I-III ZESPOŁY:

I MIEJSCE – ZESPÓŁ GWIAZDECZKI (KLASY IA i IB)

II MIEJSCE – NIKOLA BOREK, ALEKSANDRA CZYŻ, NADIA MRÓZ, MICHALINA RYBKA

III MIEJSCE – ZUZANNA POPENDA, ALICJA ŁMACZ

KLASY IV-VIII SOLIŚCI:

I MIEJSCE – MATEUSZ KUCZYŃSKI

II MIEJSCE – ROKSANA MALECKA

III MIEJSCE – ALICJA KLEMKA

KLASY IV-VIII ZESPOŁY:

I MIEJSCE – EMILIA KOZŁOWSK, WIKTORIA MADECKA

II MIEJSCE – JAGODA DROZDEL, ROKSANA MALECKA

III MIEJSCE – ELIZA KAŁAT, MIKOŁAJ KASPRZAK

Gratujemy wszystkim laureatom i dziękujemy za tak liczny udział wszystkim uczestnikom.

Laureaci I miejsc reprezentowali szkołę podczas Jarmarku świątecznego w Jerzmanowej w dniu 19 grudnia 2021 r.

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła p. Beata Janowska, dekoracje i dyplomy – p. Aneta Wasiluk.

Poniżej przedstawiamy fotoreportaż z konkursu.